Dzisiaj jest: 24.9.2020, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Ogłoszenie:

Bransoletka - Lapis Lazuli z Hematytem

dodano: 2020.03.24 ważne do: 2020.10.21 wyświetleń: 2
29 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
BransoletkaLapis lazuli z hematytem na sznurku” wykonana jest z matowych kulek kamienia lapis lazuli w kolorze głębokiego granatu oraz kuleczką i kwadratami z hematytu w złotym kolorze, osadzonych na sznurku w czarnym kolorze.

Średnica kamieni: 2mm
Obwód nadgarstka: uniwersalny

Bransoletka “Lapis lazuli z hematytem na sznurku” to lekka, bardzo kobieca propozycja z kolekcji wiosenno-letniej. Jej wyjątkowość tkwi w niezobowiązującym charakterze i skromnej, ale eleganckiej formie.

Lapis lazuli – skała metamorficzna powstała w wyniku przeobrażeń utworów węglanowych (wapieni i dolomitów) pod wpływem intruzji granitów, syenitów lub pegmatytów. Jej głównym składnikiem jest lazuryt. Lapis lazuli nazywany jest kamieniem inspiracji, prawdy i mądrości. Sprzyja pozytywnym relacjom: przyjaźni i harmonii w związkach.

Hematyt (gr. haema (haima), krewhaimatiteskrwisty; w nawiązaniu do czerwonej barwy tego minerału po jego sproszkowaniu) – minerał pospolity, tlenek żelaza. Jest rozpowszechniony we wszystkich głównych typach skał.
Stymuluje obszary o niedoborze energetycznym. Kamień ochronny przeciw promieniowaniu ziemskiemu, żył i cieków wodnych.

Hematyt chroni również przed promieniowaniem uskoków i rowów tektonicznych, które jest bardzo podobne do promieniowania żył i cieków wodnych. Intensywność tego promieniowania jest często dużo większa niż w przypadku promieniowania cieków wodnych.

Hematyt nazywany jest również krwawnikiem. Ta wywodząca się ze średniowiecza nazwa wskazuje na główny zakres jego działania. Pozytywnie wpływa na wszystko co wiąże się z krwią: jej wytwarzanie, krwiobieg, tamowanie krwawień, menstruację. Ułatwia wchłanianie żelaza. Reguluje nadciśnienie, zapobiega nadmiernym skurczom mięśni i przyspieszonemu pulsowi. Leczy choroby pęcherza i pomaga w dolegliwościach kręgosłupa. W sferze psychicznej budzi radość życia, dodaje odwagi i umacnia wolę.
Kontakt
Katarzyna Roś
ul. Warszawska 63, 05-311 Dębe Wielkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane