Dzisiaj jest: 2.4.2020, imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
Ogłoszenie:

Bransoletka - Akwamaryn z hematytem

dodano: 2020.03.24 ważne do: 2020.04.04 wyświetleń: 15
35 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Bransoletka "akwamaryn z hematytem" z zawieszką koniczynką ze stali chirurgicznej w złotym kolorze. Wykonana z akwamarynów w subtelnym błękitnym pastelowym kolorze ze złotymi kuleczkami hematytu.
Średnica kamieni: 3mm
Obwód nadgarstka: uniwersalny (16-17 cm)

Bransoletka jest bardzo wygodna, bez zapięć, wkładana – na gumce jubilerskiej.

Akwamaryn nazywany jest „kamieniem odwagi”. Dodaje odwagi ludziom nieśmiałym bądź tym, którzy mają trudności ze szczerym wyrażaniem emocji, uczuć, myśli oraz z asertywnością. 
Akwamaryn jest doskonałym kamieniem dla ludzi przeciążonych obowiązkami, przytłoczonych odpowiedzialnością i stresem. 
Szczególnie pomocny dla osób pracujących na stanowiskach, gdzie wymagana jest wciąż nowa wiedza i przyswajanie dużej ilości informacji (naukowcy, informatycy, menadżerowie). Niezawodny dla osób często wygłaszających publiczne prezentacje, przemowy, prowadzących szkolenia. 
Energia Akwamarynu pomaga w doprowadzeniu do końca wszelkich niedokończonych spraw, zadań i projektów.

Hematyt (gr. haema (haima), krewhaimatiteskrwisty; w nawiązaniu do czerwonej barwy tego minerału po jego sproszkowaniu) – minerał pospolity, tlenek żelaza. Jest rozpowszechniony we wszystkich głównych typach skał.
Stymuluje obszary o niedoborze energetycznym. Kamień ochronny przeciw promieniowaniu ziemskiemu, żył i cieków wodnych.

Hematyt chroni również przed promieniowaniem uskoków i rowów tektonicznych, które jest bardzo podobne do promieniowania żył i cieków wodnych. Intensywność tego promieniowania jest często dużo większa niż w przypadku promieniowania cieków wodnych.

Hematyt nazywany jest również krwawnikiem. Ta wywodząca się ze średniowiecza nazwa wskazuje na główny zakres jego działania. Pozytywnie wpływa na wszystko co wiąże się z krwią: jej wytwarzanie, krwiobieg, tamowanie krwawień, menstruację. Ułatwia wchłanianie żelaza. Reguluje nadciśnienie, zapobiega nadmiernym skurczom mięśni i przyspieszonemu pulsowi. Leczy choroby pęcherza i pomaga w dolegliwościach kręgosłupa. W sferze psychicznej budzi radość życia, dodaje odwagi i umacnia wolę.
Kontakt
Katarzyna Roś
ul. Warszawska 63, 05-311 Dębe Wielkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane