Dzisiaj jest: 17.7.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Ogłoszenie:

Świeca z naturalnego wosku

dodano: 2017.06.02 ważne do: 2018.08.08 wyświetleń: 2
35 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Czerwono - różowa świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. 

Czerwone słońce uziemia, dodaje odwagi, stanowczości, uruchamia pierwotną siłę. Odpowiada za stronę techniczną i użyteczność

Różowy księżyc łagodzi, wyraża energię kobiecą i jakość wizualną. To tak zwana "kobieca ręka", której często brak w podejściu męskim - technicznym i praktycznym. Przypomina, że dopiero gdy jest wystarczająco dużo stanowczości i łagodności, wtedy jest prawdziwa siła.  

Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm. 

Doskonały upominek dla osób, które potrzebują zrównoważenia łagodności i stanowczości, delikatności i siły, niewinności i śmiałości, wrażliwości i odporności, aby znaleźć złoty środek pomiędzy empatią a surowością. Wspiera sprowadzanie pomysłów ze sfery marzeń w konkretne działanie. Wspomaga także równowagę pomiędzy użytecznością a estetyką, aby tworzyć rzeczy przydatne i jednocześnie wizualnie atrakcyjne.
Kontakt
Crystal Arya
ul. Witrażowa, 6, 80-299 Nowy Świat ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane