Dzisiaj jest: 24.5.2024, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

FAQ

FAQ
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań lub kwestii, które mogą wzbudzać wątpliwości wśród użytkowników portalu aukcyjnego handmademarket.pl

DLA TWÓRCÓW RĘKODZIEŁA
 1. Jak dodać ogłoszenie?
  Aby zacząć przygodę z Handmade Market i dodać swoje prace, wejdź w zakładkę PRODUKTY TWORCÓW, a następnie w prawym, górnym rogu strony kliknij w „Dodaj ogłoszenie”. Następnie zdecyduj czy chcesz dodać bezpłatne ogłoszenie jako użytkownik zalogowany lub jako gość.
   
 2. Jaka jest różnica między użytkownikiem zalogowanym a gościem?
  Użytkownik zalogowany ma więcej „przywilejów” niż gość. Już na etapie dodawania ogłoszenia, zalogowany użytkownik może dodać aż 10 zdjęć podczas gdy gość tylko 3. Dodatkowo użytkownik zalogowany ma dostęp do panelu użytkownika, w którym może śledzić statystyki swoich ogłoszeń, może edytować ich treść, usunąć ogłoszenie przed końcem czasu jego emisji. W panelu użytkownika jest także „schowek”, do którego użytkownik może dodać ogłoszenia lub marki, które spodobały mu się w czasie przeglądania portalu, co ułatwia ich śledzenie.
   
 3. Jak się zalogować?
  W prawym, górnym rogu strony wybierz „Rejestracja”. Wybierz swój unikatowy login i hasło. Wpisz e-mail, przepisz kod zabezpieczający. Następnie Twoja rejestracja musi poczekać na zatwierdzenie przez administratora. Zwykle trwa to chwilę, w rzadkich przypadkach dłużej, ale nigdy nie przekracza 24 godzin. Od tej chwili możesz dodawać ogłoszenia, a tym samym prezentować swoje prace.
   
 4. Czy dodawanie ogłoszeń jest skomplikowane?
  Dołożyliśmy wszelkich starań by użytkownik mógł dodać swoje prace szybko, bez wypełniania długich formularzy. We właściwej prezentacji ogłoszenia najważniejsze jest podanie kategorii, do której zostanie dodany przedmiot, tytuł, miasto i województwo, opis (długość i treść zależy od użytkownika), czas emisji ogłoszenia (do wyboru 20, 40, 60 i 100 dni), zdjęcia.
   
 5. Czy istnieją kryteria dotyczące zdjęć dołączanych do ogłoszeń?
  Najlepiej jeśli zdjęcia są wyraźne i oddają jak najbardziej rzeczywisty stan prac i produktów. Ponieważ użytkownik zalogowany może dodać aż 10 zdjęć do jednego ogłoszenia, każdy produkt może być zaprezentowany z wielu perspektyw. 
   
 6. Czy dodawanie ogłoszeń jest płatne?
  Nie. W handmademarket.pl użytkownicy nie ponoszą ŻADNYCH OPŁAT. Dotyczy to zarówno rejestracji jak i dodawania ogłoszeń. Nie pobieramy też prowizji od sprzedanych rzeczy. Przygotowaliśmy jednak dla użytkowników możliwość wyróżnienia ogłoszeń, a co za tym idzie wyeksponowanie ich na tle pozostałych prac. Użytkownik może dobrowolnie skorzystać z ogłoszenia
  a) Premium Plus – ogłoszenie wyświetla się na stronie głównej jako polecane, na górze listy wszystkich ogłoszeń oraz na górze listy w swojej kategorii. Koszt ogłoszenia 5,00 zł za 20 dni.
  b) Premium – Ogłoszenie wyróżnia się na górze listy ogłoszeń w swojej kategorii. Koszt ogłoszenia 4,00 zł za 20 dni.
  Dla osób, które chcą jednorazowo dodać kilka ogłoszeń promowanych przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety. Szczegóły dotyczące pakietów znajdują się TUTAJ|
   
 7. Czym jest Katalog Twórców?
  Katalog Firm lub Twórców to zakładka, w której marki mogą zaprezentować profil swojej działalności. Dodawanie firmy/marki/atelier do Katalogu jest bezpłatne. Podobnie jak w przypadku ogłoszeń, proces dodania marki polega na wypełnieniu krótkiego formularza z opisem. Przygotowaliśmy wizytówki bezpłatne i promowane. Różnice między wpisami znajdują się TUTAJ. W obu przypadkach wpis dodawany jest na czas nieokreślony.
   
 8. Mam inne pytanie, którego nie ma na liście, co teraz?
  Napisz je do administratora na adres kontakt@handmademarket.pl Odpowiemy na Twoje pytanie i dodamy je do powyższej listy.

  W przygotowaniu FAQ dla użytkowników kupujących na Handmade Market