Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Workbook „Kreatywnie o kreatywnych biznesach”

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1142 Autor:

Poznaj workbook, który nauczy Cię mówić i pisać o swojej marce, pasjach i produktach, w sposób który zaciekawi odbiorców!

Workbook „Kreatywnie o kreatywnych biznesach”
„Pisać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej”… Parafrazując słowa znanej piosenki przychodzę do Was z nowiutkim dziełem jakie wyszło spod moich paluszków.

Napisałam e-book pełen ćwiczeń, który ma za zadanie ułatwić Wam pisanie i mówienie o swojej pasji, marce i produktach. Pracuje z rękodzielnikami od kilku lat, przeglądam ich strony, blogi, konta społecznościowe i z ręką na sercu stwierdzam, że w kwestii marketingu treści jest jeszcze sporo do zrobienia. Niekiedy piękne zdjęcia i produkty nie obronią się. Jeśli w opisie produktu zabraknie szczegółów, pojawią się pytania i wątpliwości ze strony klienta. A można tego uniknąć!

Wychodzę z założenia, że pisania można się nauczyć, ale wymaga to ćwiczeń i pracy. Wychodzę również z założenia, że zawsze lepiej jest pozostawić po sobie na blogu lub na Fejsie w „Informacjach” chociaż kilka zdań niż nic.

Zawsze było mi bliżej do marek i Ich twórców, za którymi stała ciekawa historia. Dlaczego zdecydowali się na (kreatywny) biznes, dlaczego tworzą właśnie to, a nie tamto? Gdy poznaję takie historie jestem skłonna zapłacić  więcej za produkt tu, niż u konkurencji. Bo wiem, że kupuję również osobowość marki i produktu.

Workbook chociaż jest pełen przykładów z życia rękodzielników kierowany jest do wszystkich branż i osób, które napotykają problemy w tworzeniu treści. Poprzez szereg ćwiczeń załączonych do każdego z rozdziałów, nauczycie się jak:
- tworzyć opisy o marce i pasji, które zamieścicie na Instagramie, na Facebooku, a tażke blogu czy stronie www,
- tworzyć treści (reklamowe) o swojej marce i pasji, które z powodzeniem wykorzystacie np. do artykułów (sponsorowanych, gościnnych),
- przejść przez proces zaczynający się od określenia celu, jaki mają spełnić tworzone przez Was treści, po ich harmonogram i miejsca publikacji
- tworzyć opisy produktów, które zamieścicie na karcie produktu w e-sklepie, w ogłoszeniu popularnych marketplaceów czy showroomów i galerii z rękodziełem  

Link do zakupu workbooka w cenie 20,00 zł JEST TUTAJ :)

enlightenedUWAGA! W PAKIECIE WYCHODZI KORZYSTNIEJ!
Kupując komplet e-booków:
- Workbook "Kreatywnie o (kreatywnych) biznesach"
- e-book "Buduj silną i legalną markę HANDMADE"
- i e-book "Rękodzielnik zaczyna przygodę z e-sklepem" 
(3 E-BOOKI) w cenie 50,00 otrzymasz Planer Rękodzielnika GRATIS
LINK DO ZAKUPY PAKIETU 
 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.