Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Wprowadź nowy produkt handmade na rynek z sukcesem!

Dodano: 2 lata temu Czytane: 629 Autor:

Nowa usługa dla Twojego biznesu handmade: wprowadź produkt na rynek odnosząc sukces marketingowy i sprzedażowy!!

Wprowadź nowy produkt handmade na rynek z sukcesem!
Zazwyczaj to odbywa się tak: tworzysz, skończysz, zrobisz kilka zdjęć, wrzucisz je w media społecznościowe i czekasz … czekasz, sprawdzasz co chwilę powiadomienia, odświeżasz skrzynkę mailową w oczekiwaniu na nowe zamówienia.

I tu bywa już różnie. Raz zaskoczy, raz nie. Jednego razu nowy produkt sprzedaje się świetnie, innym razem posty premierowe giną gdzieś w przestworzach dziwnych algorymów.
A gdyby tak za każdym razem, gdy wprowadzasz nowy produkt było dobrze?
Nie wiesz jak to zrobić? Mogę Ci w tym pomóc oferując pomoc przy planowaniu działań i strategii wprowadzania nowego produktu na rynek.

Bo musisz wiedzieć jedno już teraz: ważne jest to, co dzieje się jeszcze przed wprowadzeniem produktu, w trakcie promocji lub premiery i po.

Co więc oferuję:
  • zaplanowanie i przygotowanie akcji/kampanii promocyjnej wraz z przedstawieniem pomysłu/ów
  • współtworzenie materiałów tekstowych (w zależności od koncepcji treści dotyczą: postów w mediach społecznościowych, artykułów sponsorowanych powiązanych z produktem, treści na stronę www lub e-sklepu)
  • harmonoram publikacji postów
  • w zależności od potrzeby przygotowanie lub współtworzenie grafik na potrzeby postów (jeśli czujesz się świetnie w tworzeniu grafik, na tym etapie wspólnie omawiamy ich wygląd)
  • monitoring kampanii
 
Zainteresowana_y? Zapraszam do kontaktu: kontakt@handmademarket.pl

P.S. Ostatnio pomagałam wprowadzić na rynek nowy produkt w asortymencie klientki. Obok lasów w słoiku, moja klientka zaczęła tworzyć bransoletki z kamieni szlachetnych. Zorganizowałyśmy zabawę, która zaangażowała jej odbiorców i skutecznie przygoowała do sprzedaży. Oto komentarz jaki dostałam po finale całej akcji :) Dziękują Pani Marto za zaufanie!!
Brak opisu.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.