Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Artykuł sponsorowany Twojej marki w handmademarket.pl

Dodano: rok temu Czytane: 483 Autor:

Zobaczcie kolejną formę współpracy, jaką możecie nawiązać z Handmade Market. Przeczytajcie czym jest artykuł sponsorowany i jakie niesie korzyści.

Artykuł sponsorowany Twojej marki w handmademarket.pl
Artykuł sponsorowany jest bardzo popularnym sposobem docierania do nowej grupy czytelników. Głównym jego założeniem jest dostarczanie wartościowych informacji ze wzmianką o konkretnej firmie, produkcie czy usłudze.

Za pomocą tej formy promocji m.in. docierasz do nowych klientów oraz w subtelny i nienachlany sposób prezentujesz swoją markę i produkty. Oczywiście najważniejszą dla Ciebie wartością będzie podniesienie wyników sprzedaży, musisz zatem wiedzieć, że content marketing (do którego należą m.in. artykuły sponsorowane) jest świetnym do tego narzędziem! Załączone w tekście linki bezpośrednio odsyłające do Twojej strony lub sklepu zwiększają ruch, co pozwoli odbiorcom jeszcze lepiej poznać Twoją markę i produkty.

Sekret udanego artykułu sponsorowanego polega na tym, aby trafić z treścią do właściwego, docelowego czytelnika. Dlatego jako portal skierowany do miłośników rękodzieła jesteśmy właściwym miejscem na artykuł Twojej marki w sieci.

Przykładowe realizacje:
Od Ciebie zależeć będzie czy forma artykułu będzie miała charakter poradnikowy, wywiadu czy po prostu opisu.

Gotowy tekst jest następnie promowany przez HMM na dwa sposoby:
- podlinkowanie artykułu na Facebooku Handmade Market (aktualnie 6,6 tys obserwujących)
- publikacja postu na Instagramie (aktualnie 1,4 tys obserwujących): post zawiera zdjęcia Twojej marki, tekst (wzmianka) będący streszczeniem artykułu, zaproszenie do lektury artykułu. Publikacji posta towarzyszy równolegle relacja na story z załączonym linkiem do artykułu

Koszt artykułu (niezależnie od jego długości) wynosi 40,00 zł
Zaintersowanych zapraszam do kontaktu: kontakt@handmademarket.pl w tytule wiadomości napisz "artykuł sponsorowany"


 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.