Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

One Page Website - wizytówka Twojej marki w sieci

Dodano: rok temu Czytane: 493 Autor:

Poznaj nową usługę skierowaną do rękodzielników – estetyczną wizytówkę Twojej marki w sieci.

One Page Website - wizytówka Twojej marki w sieci
Czy należysz do tej grupy rękodzielników, której widoczność w sieci opiera się wyłącznie na obecności w kanałach społecznościowch?
Jeśli tak mam dla Ciebie propozycję, która wpłynie na sposób prezentowania Twojej oferty odbiorcom – zobacz czym jest wizytówka lub też jednostronicowa www.

OPW (one page website, w tym artykule będę posługiwać się skrótem), to mniej rozbudowana strona internetowa, często określana (bardzo trafnie zresztą) wizytówką.
Czym taka strona różni się od klasycznych, zbudowanych z kilku zakładek www? Tym, że na OPW cała oferta, istota i historia marki i produktów zaprezentowana jest wyłącznie na jednej stronie. Nie oznacza to, że z tak zbudowanej strony nie przekserujesz klienta dalej. Za pomocą odpowiednich okienek w łatwy sposób odeślesz np.: na swój sklep na Allegro czy na blog/Instagram czy inne medium.

Strony www typu OPW powstały w odpowiedzi na coraz częstsze wykorzystywanie telefonów komórkowych w naszym życiu. OPW przegląda się znacznie wygodniej na urządzeniach mobilnych niż klasyczne, rozbudowane o zakładki strony www. Tutaj głównie scrollujesz stronę (zjeżdżasz w dół).
 
Ale korzyści płyną również dla samej marki! Małym i lokalnym biznesom często wystarczą strony o małej objętości treści (istotne dla takich biznesów jest przedstawienie oferty w zwięzły i krótki sposób). I wtedy OPW sprawdza się najlepiej! Zamiast przeskakiwać z zakładki na zakładkę, nasz odbiorca lub klient ma podane wszystkie najważniejsze dane w estetyczny sposób!

Zobacz przykład strony jaki wykonałam dla Zaprojektowane z Natury

Zainteresowany?
Napisz kontakt@handmademarket.pl
Prześlę Ci szczegóły techniczne wraz z cennikiem


 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.