Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Działo się! See Bloggers 2023 za nami!

Dodano: rok temu Czytane: 751 Autor:

Marika Kołonowicz z Pracowni MariKoDESIGN.pl zaprasza na relację z najważniejszego wydarzenia Twórców Internetu - czyli See Bloggers 2023!

Działo się! See Bloggers 2023 za nami!

Panele, wykłady, warsztaty i wiele innych atrakcji, tym właśnie żyli Uczestnicy See Bloggers 2023! Co czekało na Uczestników jednego z najważniejszych jak nie najważniezaszego wydarzenia Twórców Internetu? O tym opowie Marika Kołonowicz z Pracowni MariKoDESIGN.pl

W dniach 17-18.06.23r. Łodzią zawładnęli Twórcy Internetu. Można ich było spotkać niemalże w każdym zakątku miasta. Charakterystyczne ekstrawaganckie outfity, rozemocjonowane twarze i szerokie uśmiechy. Wszystko za sprawą odbywającej się w EC1 IX edycji See Bloggers 2023. Brand MariKoDESIGN.pl który wielokrotnie gościł w Handmade Market także tam był!

- Mimo, że od wydarzenia już mineła chwila, to dawka energii, którą tam uzsykałam nadal mi towarzyszy. Wspaniałe spotkania, wyjątkowe panele dyskusyjne, mega wartościowe wykłady i ogrom przekazanej wiedzy - tak z czystym sumieniem mogę posumować wydarzenie See Bloggers - mówi Marika KołonowiczHasłem przewodnim tegorocznej edycji były słowa: "Czas się zatrzymać" w kontekście prowadzenia profili w Social Mediach. Detoks od mediów społecznościowych jest wręcz wskazany raz na jakiś czas.

- Każdy z nas czasami ma wrażenie, że Social Media trochę za mocno weszły w codzienność, a nawet śmiem stwierdzić, że w pewnym stopniu zawładnęły naszym życiem. Publikujemy niemalże wszystko, co jemy, gdzie jedziemy, co w danym momencie robimy. Dlatego przeładowanie bodźcami nie jest dobre dla organizmu, czasami należy wręcz odłożyć telefon, zaprzestać nagrywania i wziąć do ręki dobrą książkę, pomedytować lub po prostu wybrać się na spacer, ale bez telefonu, to jest warunek! Taki detoks jest bardzo dobrym rozwiązaniem, w momencie spadku naszej kreatywności, sił czy zwątpienia w to co robimy. Czasami daj sobie chwilę i powiedz stop - dodaje MariKa.

See Bloggers, to przede wszystkim inspirujące spotkania, rozmowy, wyśmienite warsztaty, wartościowe wykłady i niesamowicie interesujące panele dyskusyjne.

- Każdy z Uczestników miał możliwość zapisania się na konkretne warsztaty i wykłady, tu jednak potrzebny był łut szczęścia. Zainteresowanie było ogromne w szczególności Strefą Marketing&Bussines, a także Strefą Instagrama, a ilość miejsc była ograniczona - komentuje Artystka - Osobiście udało mi sie dostać na kilka warsztatów oraz stref, które najbardziej mnie interesowały. Wyniosłam dużą dawkę wiedzy i pozytywnego vibe, dodaje.

Na Uczetników czekały kreatywne przestrzenie otwarte, liczne atrakcje i aż 13 stref tematycznych m.in., moda, technologia, travel, design, lifestyle i wiele, wiele innych.

- Organizatorzy naprawdę stanęli na wysokości zadania i w przygotowania włożyli ogrom pracy i serca, komentuje Marika.

Największym zainteresowaniem cieszyła się Scena Główna, na której można było posłuchać rozmowy m.in. z Martyną Wojciechowską, Beatą Pawlikowską, Cezarym Pazurą, Karlą Gruszewską, Barbarą Pasek czy Michałem Pirógiem.Wisienką na torcie był wieczornym koncert duetu Karaś/Rogucki oraz Gala #Hasztagi 2023 roku. Tegoroczna edycja była IX- tą. W przyszyłym wypada okrągła, X jubileuszowa. Czy warto zatem  brać pod uwagę uczestnictwo w przyszłej edycji?

- Oj z pewnością. Jest to możliwość nawiązania nowych kontaktów. Zdobycia wiedzy, która powszechnie jest niedostępna - choć może to dziwnie zabrzmieć w dzisiejszych czasach. Ponadto oderwanie się od codzienności i zobaczenia w tzw. realu, ludzi którzy tworzą Internet -  komentuje Artystka - Z pewnością w przyszłym roku chciałabym wziąć udział w wydarzeniu, dodaje.

Zatem jeśli mieliście wątpliwości co do udziału w imprezie, to mam ndzieję, że je rozwiałam i w przyszłym roku tam się spotkamy. See Bloggers, Łodź 2024 coming soon!

Marika Kołonowicz 

Zapraszamy poniżej do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia


Reklama:
Źródło: archiwum prywatne
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy