Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Rękodzieło śmiechu warte ;D

Dodano: miesiąc temu Czytane: 133 Autor:

W czasach kiedy zza każdego rogu wyskakuje strach, niepewność i wątpliwości tworzy Ona – Rękodzielniczka, której misją jest ROZWESELIĆ!

Rękodzieło śmiechu warte ;D

Zgłoszenia do kolejnej edycji Rękodzielnika z Misją za nami. Wyborowi tego jedynego zawsze towarzyszy stres. Ale tym razem zgłoszenie Magdy z MADA ART VISION wybijało się pośród innych jak kolorowy parasol w środku szarego, deszczowego dnia!

Jak to mówią – uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko. Wśród wielu rękodzielniczych wyrobów to właśnie te tworzone przez Magdę mają za zadanie dać Wam radość i pozytywny vibe.
Ale po kolei.


Zatrzymajmy się na chwilę i dowiedzmy się jak w życiu naszej pozytywnej rękodzielniczki pojawiło się rękodzieło?

- To akurat rodzinne hobby i jak się od dziecka dorasta w klimatach, gdzie każda ciotka opanowała jakąś inną technikę rękodzieła, to potem skutkuje to powołaniem do życia POLI - TECHNICZNEJ PRACOWNI ARTYSTYCZNEJ. Korzystając z bogatego bagażu doświadczeń rękodzielniczych postanowiłam tworzyć głównie gadżety rozweselające, bądź chociaż poprawiające humor. Nie mogłam się zdecydować, czy postawić tylko i wyłącznie na nakrycia głowy, maskotki, gadżety funkcjonalne, więc nadal tworzę wszystko po trochu. Wspólnym mianownikiem jest to, że cokolwiek stworzę, dedykuję ludziom pozytywnie zakręconym, którzy doceniają moje czasem abstrakcyjne poczucie humoru.

Cudownie! Abstrakcja to jest to czego zdecydowanie nam na co dzień brakuje!

A na czym polega wyjątkowość Twoich prac, która pozwala Ci określić się jako rękodzielnika z misją?
- Uważam, że moje twórcze ADHD napędza mi bazę pomysłów jedynych w swoim rodzaju, przez co klient ma pewność, że jest posiadaczem rzeczy na prawdę wyjątkowej. Nie musi to być produkt śmieszny sam w sobie, wystarczy, że stworzę np. kapelusz, który pozwoli właścicielce poczuć się niczym królowa, poprawi jej humor, a i wzrok gapiów przyciągnie :) I to jest ta moja misja: wprawiam klientów w dobry nastrój. A jak przy tym dobrym nastroju jestem, to uwielbiam robić również kotom dobrze :) Tworzę autorskie MaszKotki... długo by je opisywać - to trzeba zobaczyć! 100% kociego zadowolenia (i nie tylko kociego, bo wszyscy dobrze się bawią przy okazji)

Powtórzmy to zatem jeszcze raz głośno - Co jest Twoją misją?
- Moją misję mogę określić krótko, długim stwierdzeniem: tworzę dla ludzi pozytywnie zakręconych, którzy czują przeogromną potrzebę wyindywidualizowania się z szaroburopopielatego tłumu :) I tego się od lat trzymam!

I tego Ci Magdo życzy Handmade Market wraz z całą swoją rękodziełolubną społecznością!

A Was kochani zapraszam na profile społecznościowe Magdy:
Facebook
Instagram


A poniżej zapraszamy do galerii prac Magdaleny

Źródło: zdjęcia: Mada Art Vision
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.