Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Blogerka uszyła torebkę z dywanika!!

Dodano: 7 lat temu Czytane: 4728 Autor:

Mądrze mówią Ci, którzy radzą by przed wyrzuceniem zbędnego przedmiotu zastanowić się czy można nadać mu drugie życie! Blogerka Honestly WTF uszyła piękną torebkę na lato z... dywanika!!

Blogerka uszyła torebkę z dywanika!!
Erica Chan Coffman, autorka bloga lifestylowego Honestly WTH w jednym ze swoich ostatnich postów opisuje, że nie zawsze było jej po drodze ze szwedzką Ikeą. Aż do ostatniej wizyty! Zaskoczona ogromną ilością nowości Erica kupiła więcej niż planowała (chyba każdy zna to uczucie :)). Wśród zakupów znalazło się kilka małych dywaników. Po powrocie do domu okazało się, że dywaniki ze względu na swoją wielkość nie będą pasowały w miejsca, w które miały trafić pierwotnie. I właśnie wtedy wpadł Erice do głowy wspaniały pomysł!
Nie zastanawiając się długo Erica zasiadła do maszyny i po kilku godzinach otrzymała... torebkę, która idelanie nadaje się na zbliżające lato! 

Jeśli macie odrobinę talentu w rękach oraz maszynę do szycia poniżej znajduje się lista rzeczy potrzebnych do wyonania torebki inspirowanej pomysłem Erici:
- dywanik Ikea, link do produktu: dywanik SIGNE 9,90 zł sztuka
- skórzane uchwyty do torbki
- maszyna do szycia
- nici, szpilki
- nożyczki

Wykonanie krok po kroku znajdziecie na blogu HONESTLY WTF Źródło: Honestly WTF.com
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.