Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Klasyczne piękno świec z wosku pszczelego

Dodano: 7 lat temu Czytane: 7416 Autor:

Jeżeli kochasz klasykę i dbasz o swoje zdrowie, to jest produkt dla Ciebie.

Klasyczne piękno świec z wosku pszczelego
Natural Bee jest małą manufakturą, która zajmuje się produkcja świec wykonanych w 100% z czystego wosku pszczelego.Dzięki ręcznemu wykonaniu, dbałości o detale i naszemu zaangażowaniu możecie być pewni, że produkt, który otrzymacie będzie wyjątkowy. 
Wszystkie materiały, których używamy do wykonania świec Natural Bee są tylko i wyłącznie pochodzenia polskiego. 

Natural Bee jest firmą, która ceni sobie szlachetne piękno klasyki, oraz naturalne materiały z jakich wykonujemy nasze produkty. Stąd też świece mają proste i klasyczne kształty. 
Zalety świec wykonanych z 100% wosku pszczelego:
- pozostawiają lekki i przyjemny zapach miodu i propolisu w Twoim domu; 
- spalają się bezdymowo; 
- palą się jasnym i ciepłym płomieniem, 
- czas ich palenia jest znacznie dłuższy niż świec ze steryny czy parafiny; 
a co bardzo ważne i istotne
Wosk pszczeli podczas spalania nie emituje żadnych toksycznych substancji dla Twojego zdrowia !!!

Dlaczego nie świece z parafiny?
Palenie świecami z parafiny nie niesie żadnych korzyści a wręcz przeciwnie jest bardzo szkodliwe i ryzykowne. Podczas palenia świec parafinowych powstaje sadza i dym zawierający  toksyczne substancje rakotwórcze, łącznie z bardzo szkodliwymi związkami chemicznymi (tj. toluen czy benzol). Wielu producentów stosuje knoty posiadające metalowy rdzeń zawierający cynę, cynk lub ołów o czym nie są zobowiązani informować.

Dlaczego świece z wosku pszczelego?
Świece wykonane z czystego wosku pszczelego i naturalnego bawełnianego knota nie powodują żadnego z tych problemów. Wręcz przeciwnie, mają one niezwykle korzystny wpływ na układ oddechowy. Po zapaleniu świecy z wosku pszczelego znaczną poprawę mogą odczuć osoby cierpiące na astmę, alergie i problemy z zatokami. Ich oddech staje się  łatwiejszy, a ich sen może być mniej zakłócony po zapaleniu czystej świecy woskowej w sypialni kilka godzin przed snem. Niektórzy astmatycy twierdzą, że ich objawy zniknęły całkowicie po tym, jak palili świece z wosku pszczelego codziennie przez kilka dni lub tygodni. Podczas palenia świecy z wosku pszczelego czujemy miły orzeźwiający zapach, a świeca nie wydziela żadnego dymu, nadaje ciepłe światło oraz wyjątkowy aromat - połączenie zapachu miodu i propolisu. Świece wykonane z wosku pszczelego są droższe w zakupie, jednak czas ich spalania jest znacznie dłuższy niż świec z parafiny czy stearyny.
Palenie świec z wosku pszczelego niesie same korzyści, Natural Bee jest firmą, która ceni sobie szlachetne piękno klasyki oraz naturalne materiały z jakich wykonujemy nasze produkty.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.naturalbee.pl i nasz facebook: https://www.facebook.com/NaturalBeeCandle/
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Komentarze (Ilość: 3)
Rosnąco Standardowy
 • Super!!!
  2017-09-12 22:31:33 Zgłoś
  Super świece!!! Bardzo POLECAM!
 • Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna
  2023-02-01 05:43:50 Zgłoś
  Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan metronidazol tynidazol Oferuje leki przeciw pasozytom: Iwermektyna 6mg 30zł. Listki po 2 tabletki, pudelko, ulotka. - glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy jeść na 2 h przed i 2 h po jego podaniu. Zen Plus - lek kombinowany składający się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, 30zl, ważny 12.2023, listki po 1 tabletce` w pudełku kartonowym. Ten lek jest silniejszy od osobno podawanych Iwermetyny i Zentelu Albendazol, dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach. Prazykwantel 600mg 7.5zł, ważny 08.2023, opakowanie szpitalne pod nazwą Opticide 100 tabletek, mniejsze ilości odliczam do torebek strunowych po 10 tabletek - przywry, tasiemce. Podaje się od jednorazowej tabletki na tasiemce, do 75mg na kg dziennie przez 3 dni na przywr
 • Zentel sprzedam leki pasozyty
  2023-02-01 05:45:59 Zgłoś
  Zentel Albendazol przywry tasiemce motylice glisty sprzedam leki Mam do odstąpienia tabletki Zentel Albendazole 400mg po 7.5zł/tabletka, kazda tabletka w oddzielnym listku. Ważność 12.2024. Wysyłka pocztowa 10zł. Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania. Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie. Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com 0066994403698