Dzisiaj jest: 10.4.2020, imieniny: Borysławy, Makarego, Michała

Klasyczne piękno świec z wosku pszczelego

Dodano: 3 lata temu Czytane: 3494 Autor:

Jeżeli kochasz klasykę i dbasz o swoje zdrowie, to jest produkt dla Ciebie.

Klasyczne piękno świec z wosku pszczelego
Natural Bee jest małą manufakturą, która zajmuje się produkcja świec wykonanych w 100% z czystego wosku pszczelego.Dzięki ręcznemu wykonaniu, dbałości o detale i naszemu zaangażowaniu możecie być pewni, że produkt, który otrzymacie będzie wyjątkowy. 
Wszystkie materiały, których używamy do wykonania świec Natural Bee są tylko i wyłącznie pochodzenia polskiego. 

Natural Bee jest firmą, która ceni sobie szlachetne piękno klasyki, oraz naturalne materiały z jakich wykonujemy nasze produkty. Stąd też świece mają proste i klasyczne kształty. 
Zalety świec wykonanych z 100% wosku pszczelego:
- pozostawiają lekki i przyjemny zapach miodu i propolisu w Twoim domu; 
- spalają się bezdymowo; 
- palą się jasnym i ciepłym płomieniem, 
- czas ich palenia jest znacznie dłuższy niż świec ze steryny czy parafiny; 
a co bardzo ważne i istotne
Wosk pszczeli podczas spalania nie emituje żadnych toksycznych substancji dla Twojego zdrowia !!!

Dlaczego nie świece z parafiny?
Palenie świecami z parafiny nie niesie żadnych korzyści a wręcz przeciwnie jest bardzo szkodliwe i ryzykowne. Podczas palenia świec parafinowych powstaje sadza i dym zawierający  toksyczne substancje rakotwórcze, łącznie z bardzo szkodliwymi związkami chemicznymi (tj. toluen czy benzol). Wielu producentów stosuje knoty posiadające metalowy rdzeń zawierający cynę, cynk lub ołów o czym nie są zobowiązani informować.

Dlaczego świece z wosku pszczelego?
Świece wykonane z czystego wosku pszczelego i naturalnego bawełnianego knota nie powodują żadnego z tych problemów. Wręcz przeciwnie, mają one niezwykle korzystny wpływ na układ oddechowy. Po zapaleniu świecy z wosku pszczelego znaczną poprawę mogą odczuć osoby cierpiące na astmę, alergie i problemy z zatokami. Ich oddech staje się  łatwiejszy, a ich sen może być mniej zakłócony po zapaleniu czystej świecy woskowej w sypialni kilka godzin przed snem. Niektórzy astmatycy twierdzą, że ich objawy zniknęły całkowicie po tym, jak palili świece z wosku pszczelego codziennie przez kilka dni lub tygodni. Podczas palenia świecy z wosku pszczelego czujemy miły orzeźwiający zapach, a świeca nie wydziela żadnego dymu, nadaje ciepłe światło oraz wyjątkowy aromat - połączenie zapachu miodu i propolisu. Świece wykonane z wosku pszczelego są droższe w zakupie, jednak czas ich spalania jest znacznie dłuższy niż świec z parafiny czy stearyny.
Palenie świec z wosku pszczelego niesie same korzyści, Natural Bee jest firmą, która ceni sobie szlachetne piękno klasyki oraz naturalne materiały z jakich wykonujemy nasze produkty.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.naturalbee.pl i nasz facebook: https://www.facebook.com/NaturalBeeCandle/
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
Polecane