Dzisiaj jest: 10.4.2020, imieniny: Borysławy, Makarego, Michała

Dekoracje w odcieniu Greenery

Dodano: 2 lata temu Czytane: 2191 Autor:

Jeśli należycie do osób, które już w listopadzie zaczynają planować świąteczne dekoracje, z tego artykułu dowiecie się jaki kolor zdominuje według ekspertów Boże Narodzenie 2017.

Dekoracje w odcieniu Greenery
Przeglądając dziesiątki portali internetowych o tematyce związanej z dekorowaniem i urządzaniem domu zauważyliśmy pewną zgodność w kwestii ozdób świątecznych na ten rok.

Zdecydowanie dominuje kolor roku według Pantone, czyli Greenery! A zatem skłaniamy się w stronę natury! Wybieramy zieleń, a z nią beże, jasne brązy, biel. Nasz dom ma zamienić się w oazę spokoju, ma w nim gościć natura! Wobec tego śmiało postawcie na dekoracje naturalne, przyniesione z lasu (gałązki, szyszki, drewienka) i przede wszystkim wykonane ręcznie. Podsumowując – ma być skromnie i naturalnie, odchodzimy od bogatych zdobień i przepychu.

Na tegorocznych Targach Świątecznych we Frankfurcie motyw natury był jednym z 4 dominujących trendów zapowiadających „Boże Narodzenie 2017/2018” i jego celem było wskazanie natury jako elementu, który ma nas na czas świąteczny zatrzymać przed codziennym pędem i bieganiną.

Poniżej zebraliśmy dla Was zdjęcia, na których zobaczycie Greenery w roli głównej jeśli chodzi o dekoracje. My nie możemy przestać zachwycać się tym pięknym i naturalnym klimatem. Podkreśla on piękno nie tylko świąt, ale i samej zimy.Źródło: zdjęcia: pinterest
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane