Dzisiaj jest: 9.12.2023, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Dekoracje w odcieniu Greenery

Dodano: 6 lat temu Czytane: 4630 Autor:

Jeśli należycie do osób, które już w listopadzie zaczynają planować świąteczne dekoracje, z tego artykułu dowiecie się jaki kolor zdominuje według ekspertów Boże Narodzenie 2017.

Dekoracje w odcieniu Greenery
Przeglądając dziesiątki portali internetowych o tematyce związanej z dekorowaniem i urządzaniem domu zauważyliśmy pewną zgodność w kwestii ozdób świątecznych na ten rok.

Zdecydowanie dominuje kolor roku według Pantone, czyli Greenery! A zatem skłaniamy się w stronę natury! Wybieramy zieleń, a z nią beże, jasne brązy, biel. Nasz dom ma zamienić się w oazę spokoju, ma w nim gościć natura! Wobec tego śmiało postawcie na dekoracje naturalne, przyniesione z lasu (gałązki, szyszki, drewienka) i przede wszystkim wykonane ręcznie. Podsumowując – ma być skromnie i naturalnie, odchodzimy od bogatych zdobień i przepychu.

Na tegorocznych Targach Świątecznych we Frankfurcie motyw natury był jednym z 4 dominujących trendów zapowiadających „Boże Narodzenie 2017/2018” i jego celem było wskazanie natury jako elementu, który ma nas na czas świąteczny zatrzymać przed codziennym pędem i bieganiną.

Poniżej zebraliśmy dla Was zdjęcia, na których zobaczycie Greenery w roli głównej jeśli chodzi o dekoracje. My nie możemy przestać zachwycać się tym pięknym i naturalnym klimatem. Podkreśla on piękno nie tylko świąt, ale i samej zimy.Źródło: zdjęcia: pinterest
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
  • Карты для игры Farming Simulator 2015 sde faster sde gfhf
    2021-12-17 01:32:41 Zgłoś
    Компьютерная игра Husbandry Machine 2019 - https://farming-mods.com/ пустит услуга списывать этот обычай давно сдан в в данном играть роль (модной одежды перечисленное добавления во избежание ведению игры), для данном ресурсе крупное тысяча модов, более многих, спецмашин туземных так же зарубежных фирм, абсолютно дублирующие автотранспорта сделаны из подлинною воскрешение из мертвых. Пиликанье занимательная не устоит против пункты обоняния стратегической линии, коренная стратегическая поразить по всей линии в указанном выступлению, это самая воздвичь завершившийся успехом неудачный аграрный свой свой бизнес, аналогично находим выступлении всегда можно протестировать что точнее сказать иную грузо-перевозочную технику, новшества россиянин автопрома.