Dzisiaj jest: 10.4.2020, imieniny: Borysławy, Makarego, Michała

DOBRO WRACA

Dodano: 2 lata temu Czytane: 700 Autor:

Żyj!!! Nie oczekuj, bo samo oczekiwanie sprawia, ze jesteś rozczarowany. To jak pchanie samochodu na zaciągniętym hamulcu. Puść hamulec w swym życiu!!! Niech się samo toczy.

DOBRO WRACA
PUFF ART wierzy, że dobro, które daje się komuś innemu, wraca. Powraca w najmniej oczekiwanym momencie, więc najgorsze co można zrobić, to rozsiąść się wygodnie i czekać… Najgorsze jest oczekiwać. Nie oczekuj!!! Daj co możesz i po prostu się ciesz, że mogłeś stać się ofiarowującym. To jest o wiele trudniejsze, niż stanąć i powiedzieć: „Ej, należy mi się, bo…” Bo co? Jeśli chcesz czegoś od życia, najpierw daj, zapracuj na to, pokaż co możesz Ty dać…
 
Żyj!!! Nie oczekuj, bo samo oczekiwanie sprawia, ze jesteś rozczarowany. To jak pchanie samochodu na zaciągniętym hamulcu. Puść hamulec w swym życiu!!! Niech się samo toczy.
 
PUFF ART jest chaosem chodzącym po tej ziemi. PUFF ART lubi wiedzieć co i jak… Kontrola… Ale PUFF ART nauczył się w końcu odpuszczać. A wtedy zaczyna się dziać magia. Kiedy daje się wolną rękę wszechświatowi, to wszystko zaczyna układać się w całość. Wtedy dobro odbija się od kogoś i powraca w różnej formie. PUFF ART zajął się swoimi marzeniami, a resztę oddał wszechświatowi. Od razu lżej!!!
Nie zawsze się udaje, PUFF ART też jest tylko człowiekiem, ale sama świadomość i praca nad tym, daje dużo więcej satysfakcji i możliwości.
Motywacja. Konsekwencja. Pasja. Praca nad sobą. To wszystko ma sens, jeśli w to wierzysz. Aby coś zmienić, należy zacząć od siebie. Bo skoro dotychczasowe działania doprowadziły Cię do momentu, z którego jesteś niezadowolony, to oznacza tylko jedno: coś poszło nie tak po drodze. Ale dobra nowina jest taka, że wszystko można naprawić, zmienić, przekierować. Nie oszukuj się, że samo wszystko się zrobi, naprawi albo załatwi. Kurz sam się nie zetrze, obiad sam nie ugotuje, a kawa sama się nie zrobi. Rozumiesz??? Magia i dobro jest wszędzie. Nawet jeśli zamawiasz pizze, to ktoś ją przyrządził, jeśli kupiłeś kawę w kawiarni, to ktoś ją zrobił, ktoś przywiózł ziarna kawy, gdzieś ktoś je zbierał etc. Wszędzie we wszystkim jest energia i wszystko po coś działa.
 
A więc jeśli uważasz, że dobro, praca nad sobą i dawanie innym czegoś więcej niż po prostu faktu, że jesteś, jest czymś nierealnym – to ok, to jest Twoja decyzja. PUFF ART nie jest ekspertem. Wie tyle co każdy i stara się uczyć na błędach. A jeśli dawne przyzwyczajenia nie zaprowadziły PUFF ARTu tam, gdzie zawsze chciał być, a nowe to robią… To uważa, ze warto nad nimi pracować i polepszać je.
 
A wiec powiem jeszcze raz!!! Dobro wraca!!! Odbija się i w nieoczekiwanym momencie się oddaje.
 
Magia z Tobą!!! ^^
Źródło: http://puffart.biz/dobro-wraca/
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane