Dzisiaj jest: 10.4.2020, imieniny: Borysławy, Makarego, Michała

Licorne Bags - ekotorby z drewna

Dodano: 2 lata temu Czytane: 984 Autor:

Licorne to marka, która powstała z niezbędnego kreowania rzeczy ekologicznych (wegańskich) akcentujących kobiece piękno i oryginalność.

Licorne Bags - ekotorby z drewna
Torebki towarzyszą kobietom od wieków i uznawane dziś są za jeden z najważniejszych elementów damskiej garderoby. Służą nie tylko do przechowywania najpotrzebniejszych drobiazgów. Często podkreślają strój, a niekiedy także charakter i temperament swojej właścicielki. Licorne Bags jest marką, która za cel obrała sobie kreowanie torebek ekologicznych (wegańskich) akcentujących kobiece piękno i oryginalność.
Dlaczego wegańskie - pytamy Agnieszkę Terlecką – twórcę marki.

- „Bardzo prosta odpowiedź - dlatego, że ja sama jestem weganką. Pomysł na drewniane bags'y zrodził się z potrzeby kreowania "inności", będąc tym samym w stałym kontakcie z naturą”.

Nie powinno zatem zdziwić nikogo, że materiały które wykorzystywane są do wyrobu torebek są w 100% EKO (głównie syntetyczny filc i  eko skóra). Nie brakuje też drewnianych elementów, ale jak zapewnia Agnieszka „żadne drzewo nie ucierpiało przy produkcji torebek”.

Dla Licorne kobieta jest wyzwaniem dlatego za wszystkimi torebkami od fazy projektu do ostatniej nitki stoi Aga. Już na pierwszy rzut oka wyroby licorne charakteryzuje inność, oryginalność i wielka pasja. Dla tej pasji Agnieszka rzuciła pracę na etacie. Chyba było warto :)

Zapraszamy do galerii torebek Licorne, a także na stronę oficjalną marki: www.licornebags.com
 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane