Dzisiaj jest: 10.4.2020, imieniny: Borysławy, Makarego, Michała

Artysta Marca: ViM artdeco

Dodano: rok temu Czytane: 517 Autor:

W swoich małych dziełach zatapiają wspomnienia lata, które mogą Wam towarzyszyć cały rok. ViM artdeco to Artysta Marca według użytkowników Handmade Market.

Artysta Marca: ViM artdeco
Vicky Jankiewicz-Pezler i Michał Pezler, małżeństwo od 10 lat, zwariowani Rodzice zwariowanych Dzieci: Janka, Zośki, Stasia i Heli, mieszkający z dala od miejskiego zgiełku w urokliwym Górznie, woj. Kujawsko-pomorskie.

Tworzona przez nich pracownia ViM artdeco podbiła w marcu Wasze serca. Nie jesteśmy tym szczególnie zdziwieni ;-) W świecach marki zakochać można się od pierwszego wejrzenia, ale kiedy poznacie dodatkowo historię, która kryje się za wszystkim, pokochacie ich jeszcze mocniej!

Historia ViM artdeco rozpoczęła się oficjalnie w listopadzie 2018, choć jej powstanie było już wcześniej przesądzone. Vicky jako artystyczna dusza naszego duetu od niepamiętnych czasów coś „tworzyła”, więc rękodzieło miała jakby we krwi;). Natomiast swą przygodę ze świecami zaczęła w lutym 2016 roku. Skąd się wziął pomysł akurat na świece? Tego nie wie nikt! Na profesjonalnych warsztatach Anety Szuniewicz w Sopocie uczyła się pracy z parafiną. Jednak przez 2,5 roku było to tylko hobby, które bardzo rozwinęło jej warsztat twórczy i w końcu stało się sposobem na życie! Od początku przeświecała nam wizja wykreowania własnego stylu. I tak powstał ViM!

Misją naszej marki jest tworzenie małego piękna w postaci wyjątkowych, bajecznie kolorowych świec, urokliwych lampionów, w które zatopione są wspomnienia lata w postaci suszonych kwiatów i roślin oraz zawieszek - witrażyków jako maleńkich dekoracji okna lub ściany. Wyroby ViM dają pewność unikalności zarówno jako prezent dla wyjątkowej osoby oraz jako designerski i oryginalny element wystroju wnętrz. Wprowadzają nastrojowy klimat w rozświetlane kąty, dają poczucie ciepła i relaksu, odprężenia po całym dniu pracy, wytchnienia przy żywym świetle…. Chcielibyśmy by nasze małe rozświetlone unikaty zachęcały Was do spędzania niespiesznych chwil w ciepłej atmosferze w przyjemnym gronie!
Rękodzieło, które tworzymy dedykujemy przede wszystkim osobom ceniącym niepowtarzalny nastrój, wyjątkową ręczną robotę oraz wrażliwym na ulotne piękno natury, które zatrzymujemy dla Was w lampionach i świecach.

ViM jako polska lokalna firma wspiera rodzimy rynek. Naszymi dostawcami są polskie firmy, u których kupujemy parafinę, knoty, barwniki, zapachy i dodatki. Stawiamy na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami, która jest źródłem satysfakcji dla obu stron! Zgodnie z filozofią zero waste, która jest nam bliska, staramy się by nasze wyroby były pakowane w jak najbardziej przyjazne środowisku materiały. Stąd karton, papier, naturalny sznurek jutowy i biodegradowalny skropak.

Nasze świece i lampiony tworzone są z białej, niebarwionej parafiny najwyższej jakości. Kostki, kwiatki, łodygi oraz inne elementy świec barwimy sami i wyobraźnia nas w palecie kolorów nie ogranicza! Rośliny, które zatapiamy są ręcznie zbierane głównie w Górznie i okolicy, choć zdarzają się i egzotyczne egzemplarze przywiezione z końca świata! Ich suszenie przebiega wieloetapowo przez co jest to praca czasochłonna ale przyjemna. Vicky jest dwukrotną I Laureatką Konkursu Świecowego (2017 i 2018) a swoją pasję do pracy w parafinie pogłębia na kolejnych warsztatach.

Co czyni nas unikalnymi? Przede wszystkim świece bukiety, które skradły Wasze serca od chwili pojawienia się! Są one wyróżnikiem ViM na rynku ponieważ są naszym autorskim pomysłem! Tworzone w bardzo bogatej kolorystyce i kilku formach doskonale wpisują się i ożywiają różnorodne wnętrza, od minimalistycznego stylu skandynawskiego i nowoczesnego po rustykalny. Każda świeca i lampion są pojedynczymi egzemplarzami, których nie powielamy, dlatego są unikatowe w skali światowej ! Nie kopiujemy konkurencji a urzeczywistniając własne pomysły czerpiemy ogrom radości z każdego etapu tworzenia!

Jako młodziutka firma mamy już swoje plany! Chcielibyśmy za kilka lat móc stworzyć w sąsiedztwie naszego domu otwartą Pracownię-Galerię jako miejsce twórczych warsztatów i spotkań z naszymi Klientami :)!

Trzymamy Kciuki!

Obraz może zawierać: jedzenie

Obraz może zawierać: roślina

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: jedzenie


Obraz może zawierać: w budynku

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Obraz może zawierać: roślina
Źródło: ViM artdeco
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane