Dzisiaj jest: 10.4.2020, imieniny: Borysławy, Makarego, Michała

Międzynarodowe Targi Warsaw Gift & Deco Show

Dodano: rok temu Czytane: 306 Autor:

Po raz pierwszy w Polsce globalny rynek branży upominkowej i dekoracyjnej połączy się tworząc wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie – WARSAW GIFT & DECO SHOW.

Międzynarodowe Targi Warsaw Gift & Deco Show
Design i Biznes w jednym miejscu 24-26/05/2019 Warszawa, Ptak EXPO, Nadarzyn

W targach weźmie udział 800 wystawców z Polski i z zagranicy, którzy zaprezentują najnowsze trendy rynkowe oraz przedstawią bogatą ofertę produktową z zakresu artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, mody, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych i reklamowych, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling. Będzie to największe wydarzenie tej branży w tej części Europy.

Projekt Polska
Chcemy pokazać, że mamy fantastycznych producentów, projektantów i designerów, a także świetne marki, którymi warto się chwalić! Wystawcy z Polski w ramach targów stworzą wyjątkowy program „Projekt: POLSKA”, który zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, wypełnionych pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami!

OCH!BAZAR jest głównym organizatorem następujących stref:
Celebration:
dedykowana wszystkim poszukującym niebanalnych prezentów na każdą okazję. oryginalnych opakowań, wyjątkowych kartek okolicznościowych oraz szeroko pojętych pomysłów upominkowych. Odwiedź Strefę Celebration by Och! Bazar i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Eco / Recycling
Recykling i ekologia to nie tylko moda, ale realne działania, dzięki którym możemy uratować środowisko naturalne. Wybierając ekologiczne kosmetyki, zabawki, dekoracje i gadżety wykonane z surowców przetworzonych pokazujemy, że dobro środowiska nie jest nam obojętne.

Gadgets
Strefa “GADGETS” to nowoczesne produkty, akcesoria i dodatki. Znajdziesz tu małą elektronikę jak i wszelkie nowinki, które ułatwią codzienne życie.

Warsaw Gift & Deco Show
• ponad 800 firm z sektora Upominków i Dekoracji
• ponad 500 polskich projektantów i designerów w ramach PROJEKTU POLSKA
• ponad 300 firm z całego świata w ramach projektu International Sourcing
• Międzynarodowy Kongres Gift & Deco organizowany z firmą Promedia Dedykowana
• Strefa Business Matchmaking
• wieczór Branżowy

WG&DS Targi B2B
Warsaw Gift & Deco Show
 To międzynarodowe targi dedykowane producentom, dystrybutorom, importerom, drobnym wytwórcom, artystom i kupcom z branży upominkowej i dekoracyjnej. Podczas wydarzenia wystawcy i odwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnej platformy matchmakingowej, dzięki której bezpośrednio umówią się na spotkania z zagranicznymi i polskimi kupcami w specjalnie zaaranżowanej strefie Business Matchmaking.

Program Hosted Buyers
Hosted Buyers ma na celu zapewnienie wystawcom celowych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów bądź usług. W ramach autorskiego programu networkingu B2B Hosted Buyer zapraszamy grupy zakupowe z wielu krajów świata oraz indywidualnych kupców i dystrybutorów. Podczas targów każdy wystawca będzie mógł też nieodpłatnie skorzystać z możliwości indywidualnych, dedykowanych spotkań z potencjalnymi partnerami z zagranicy.

Konferencje
Warsaw Gift & Deco Show to również możliwość pogłębienia wiedzy o najnowszych trendach. W ramach targów odbędą się liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz Kongres, który będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy dedykowanej tej branży.

Międzynarodowy Kongres
Międzynarodowy Kongres, podczas którego znani i cenieni profesjonaliści opowiedzą m.in. o najnowszych technikach marketingu wystawienniczego, wykorzystywaniu dynamicznie rozwijającego się światowego trendu „pop-up stores” do pozyskania nowych klientów, czy komunikacji klienta z marką, zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym.

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ NA TARGACH WG&DS https://ochbazar.pl/warsaw-gift-and-deco-show/

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie OCH!Bazar https://ochbazar.pl/project/och-bazar-warsaw-gift-and-deco-show/ oraz na stronie Ptak EXPO https://warsawgiftshow.com/
Sekcja Pytania i odpowiedzi: https://ochbazar.pl/najczesciej-zadawane-pytania/
Link do wydarzenia na FaceBook’u: https://www.facebook.com/events/584794215326775/

Źródło: Och!Bazar
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane