Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Domowe pracownie naszych rękodzielników

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1886 Autor:

Nie trzeba mieć specjalnego atelier aby tworzyć cuda! Nasi rękodzielnicy podzielili się zdjęciami własnych, domowych kącików twórczych!

Domowe pracownie naszych rękodzielników
Jakiś czas temu zapytaliśmy naszych użytkowników i rękodzielników czy pochwalą się zdjęciami swoich pracowni. Na co dzień znamy Was od strony gotowych wyrobów, a zainteresowało nas jak to wszystko powstaje od kuchni. Część z Was pisała, że twórczy bałagan nie nadaje się do pokazania go światu, ale znaleźli się i tacy, którzy chętnie przesłali nam zdjęcia odkrywając przed nami kawałek swojej prywatności. Byliśmy i nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej organizacji. Niekiedy na niewielkiej przestrzeni udało się Wam stworzyć kącik, który jest praktyczny, funkcjonalny, a do tego żyje w zgodzie z przestrzenią pozostawioną dla reszty domowników.

Zupełnie nieświadomie staliście się inspiracją dla tych, którzy o takim kąciku myślą lub aktualnie nad takim pracują. Wiele cech wspólnych, które pojawiły się w Waszych pracowniach stanowi dla pozostałych niezbędnik dobrze urządzonego miejsca pracy!

Dziękujemy Wam!
Z błękitnego kredensu


Emilia Juzwiszyn:


Amarel - Twórcza Przystań


Włówczkowe Panienki
TOMI Biżuteria i Rękodzieło


Anna Dorota

 
Źródło: zdjęcia: prace przesłane przez Rękodzielników
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.