Dzisiaj jest: 26.1.2020, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

STYLÓWKA SÓWKA – PASTELOWA MAGIA

Dodano: 2 lata temu Czytane: 336 Autor:

Co jest dla nas ważne w urządzaniu dziecięcego pokoju? Aby dziecko czuło się w nim bezpiecznie, przytulnie i otoczone było przyjaznymi przedmiotami.

STYLÓWKA SÓWKA – PASTELOWA MAGIA
Co jest dla nas ważne w urządzaniu dziecięcego pokoju? Aby dziecko czuło się w nim bezpiecznie, przytulnie i otoczone było przyjaznymi przedmiotami. A do takich przedmiotów z pewnością zaliczyć możemy produkty Stylówki Sówki.

W pracowni Stylówki Sówki z wielkim zaangażowaniem i sercem powstają akcesoria dla dzieci i dekoracje do ich pokoików. Bardzo łatwo jest się zakochać w pięknych przedmiotach od Sówki ponieważ przyciągają pastelowymi kolorami, przyjemnymi dla dziecka miękkimi materiałami i przyjaznymi kształtami (sówki, chmurki, kotki, misie). Jakby tego było mało, asortyment jest naprawdę imponujący!

Znajdziemy tu literki, poduszki, akcesoria do wózka, pościel, kocyki, tipi, girlandy, maskotki, pompony, wiosenne bawełniane tulipany, koszyki…Jednym słowem wszystko co jest w stanie stworzyć radosną i przytulną atmosferę w dziecięcym pokoiku. I co najważniejsze - każdy produkt jest wykonany z najwyższą starannością przy użyciu materiałów, które nie uczulają i są łatwe w utrzymaniu czystości.

Dlaczego zwróciliśmy uwagę na produkty Stylówki Sówki? Bo kojarzą się nam z beztroską i dziecięcą radością. Różnorodność w asortymencie daje nam spory wybór w dekorowaniu, a fakt, że znajdziemy tu dodatki zarówno dla niemowlaków jak i dla starszych sprawia, że marka może nam towarzyszyć przez okres całego dzieciństwa. Czy nie brzmi to pięknie? 

Chcesz poczytać więcej o polskim rękodziele? Zapraszamy do lektury naszego magazynu: http://handmademarket.pl/wiadomosci/8,hmm-mag

Zdjęcie użytkownika Stylówka Sówka.

Zdjęcie użytkownika Stylówka Sówka.

Zdjęcie użytkownika Stylówka Sówka.

Zdjęcie użytkownika Stylówka Sówka.

Zdjęcie użytkownika Stylówka Sówka.

Zdjęcie użytkownika Stylówka Sówka.
Źródło: zdjęcia: stylówka sówka
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane