Dzisiaj jest: 26.1.2020, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Daj się omotać marce Motam się!

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 1925 Autor:

Trzy kobiety, dziesiątki torebek i dodatków, jedna pasja - szydełko. Zapraszamy do świata marki Motam Się, którą pokochali nasi użytkownicy.

Daj się omotać marce Motam się!
„Motam się” to projekt, dzięki któremu trafia do Ciebie wyrób będący dziełem naszych rąk.

Nasze produkty tworzone są przez Celinę, Karolinę i Weronikę – trio, które łączy wspólne nazwisko i pasja do wykonywania niepowtarzalnych przedmiotów wykonywanych techniką szydełkowania. W ofercie mamy torebki, kosze dla dzieci, kojce dla psów i kotów oraz akcesoria do domu.

Dbamy i cenimy to, co polskie, dlatego do naszej pracy wykorzystujemy materiały od lokalnych, polskich producentów. Każda pętelka wyszydełkowana jest z materiału pochodzącego z recyklingu. Wykorzystujemy również bawełniane sznurki, które cenimy za elasyczność i bardzo dobrą jakość wykonania.Zależy nam na tym, aby każdy produkt wychodzący spod naszego szydełka był niepowtarzalny, wyczekiwany i funkcjonalny. Z tego powodu każda rzecz przygotowywana jest z uwagą i przyjemnością. Najważniejsze dla nas są oczekiwania i uśmiech klienta. Dlatego z ogromną chęcią staramy się sprostać potrzebom osób, którym będą służyć nasze wyroby. Przed oddaniem, przechodzi on surową procedurę oceny przez nasze trio. Daje to największe szanse na to, na czym nam najbardziej zależy. Zachwyt po otwarciu każdego pudełka z owocem naszej pracy.

Motam się jest projektem, który łączy naszą płeć.
Tworząc produkty, zwłaszcza kobietom chcemy pokazać,że w nas- kobietach jest siła . Angażując się we własną działalność, chcemy podkreślić niezależność płci pięknej i zależy nam aby pokazać, że wystarczy bardzo chcieć aby osiągnąć sukces.

Zapraszamy do galerii i katalogu firmy Motam się na Facebooku oraz Instagramie.


dane: Karolina,Weronika, Celina Chilczuk
21-200 Parczew

mail: motamsie@outlook.com
tel: 798633963, 798683922
Facebook: https://www.facebook.com/motamsie/
Instagram: @motam.sie

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: trawa i na zewnątrz

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Źródło: Motam się
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane