Dzisiaj jest: 26.1.2020, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Wyjątkowe rękodzieło Pasja Jaskułki

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 479 Autor:

Zwycięzca naszej wrześniowej edycji "Odkrycia Handmade Market" opowiada o wielkiej pasji do rękodzieła.

Wyjątkowe rękodzieło Pasja Jaskułki
Wyjątkowe rękodzieło Pasja Jaskułki to marka, która oczarowała naszych użytkowników do tego stopnia, że ich zdaniem zasłużyła na tytuł Twórcy Miesiąca (wrzesień). Dziś przybliżymy Wam świat Jaskułki.

Pasja Jaskułki powstała 3 lata temu chociaż jak zdradziła nam Katarzyna jej pasja do rękodzieła zrodziła się parę dekad temu!
Kasia już w wieku 7 lat zaczęła robić na szydełku berety. Chwalona przez babcię i ciocię zrobiła krok dalej sięgając po wzory swetrów. A potem nastała przerwa na 15 lat!
Kto wie jak potoczyłaby się ścieżka „Jaskułki” gdyby nie jedna rodzinna biesiada i synowa, którą zauroczyła pewna torba. Katarzyna postanowiła przyjąć rzucone wyzwanie i odwzorowała pokazany przez synową projekt. Tak też na nowo zaczęła przygodę z szydełkiem i tworzeniem na większą skalę powołując do życia markę „Wyjątkowe Rękodzieło Pasja Jaskułki”.  Robi głównie torby, dywany, koszyczki ostatnio także kosze Mojżesza dla lalek i dla niemowlaków.

Prywatnie Kasia jest szczęśliwą mamą 5 dorosłych dzieci i babcią 4 wnuczek. Do swojego rękodzielniczego sukcesu może dołożyć fakt, że 3 z nich zaraziły się pasją od Babci i również szydełkują :)

Zapraszamy na Fanpage: Wyjątkowe rękodzieło Pasja Jaskułki

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: w budynku

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: roślina

Obraz może zawierać: 1 osoba, jedzenie
Źródło: zdjęcia: prace W.R.P.J
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane